پرسش و پاسخ در تعبیرستان
پرسش و پاسخ
×
بستن

چه خوابی دیدی؟


میتونی خیلی راحت خوابتو ارسال کنی تا احمد عبادنژاد (مدیر سایت تعبیرستان) که هزاران خوابو تعبیر کرده، خواب تو رو هم تعبیر کنه.
پاسخ ویژه و مخفی (با کمی هزینه)
زحا
(6 ساعت پیش) 08:18:05
سلام صبحی خواب میدیدم رفتیم شمال خونه کرایه کردیم بارون آمده بودمن خوشحال هواچقدرخوبه بعدبچه هاخواهرم کوچیکن درواقعیت خیلی اذیت میکنن آروم گوشه درازکشیده بودن داشتن تلویزیون نگاه میکردن من رفته بوده پیازسفیدخام برداشته بودم گازمیزدم آخرش دیدم بانان میخوردم توفکربودم سس مایونز بیارم بزنم روش پیش خودم میگفتم دختردایم تاگشنه میشه پیازورمیداره میخوره چقدرخوبه
 
 
احمد عبادنژاد (مدیرتعبیرستان)
سلام
وقت بخیر
توی توضیحات تکمیلی گفتید که قراره یه دورۀ آموزشی ببینید. احتمالاً خواب شما مربوط به همینه. در واقع شمال رفتن نشونۀ تغییر و تحولی هستش که به خاطر این کار به وجود میاد و پیاز خوردن هم نشونۀ مال حرام یا پشیمونیه. بنابراین شاید چنین کاری صلاح نباشه.

 
هدانا
(6 ساعت پیش) 07:53:01
سلام. وقت بخیر
خواب دیدم برگشتم به همون شرکتی که ازش اومدم بیرون، بهمون میگه یه مقدار کار بنّایی داریم بیاید انجام بدید، یه فرقون ملات دادن دستم که ببرم برای استادکار، موقعی که رسیدم به استادکار دیدم آشناس و خیلی خجالت کشیدم، با تعجب نگام کرد و گفت کارگری میکنی، گفتم آره، کار گیرم نمیاد و مجبورم،چیزی نگفت و می‌خواست دلداریم بده که اشکال نداره، چند تا از اقوام هم اونجا وایساده بودن و خجالتم بیشتر شد...
 
 
احمد عبادنژاد (مدیرتعبیرستان)
سلام
وقت شما هم بخیر
تعبیرش اینه که اگه بخواهید با همین تلاش و همت و طرز فکر و برنامه  پیش برید پیشرفت نمیکنید. 
بنابراین لازمه تغییر و تحول به وجود بیاریید و بیشتر همت کنید.

 
پانییییییی
(6 ساعت پیش) 07:40:44
سلام وقت بخیر
من دیشب خواب دیدم پدر مادرم باهم دعوا میکنن(بصورت بحث)
و پدرم یهو به من و ظاهرم گیر داد و من شکایت میکردم که چرا منو قاطی دعوا خودتون میکنید که عصبی تر شد و یه وسیله از من شیکست بعد انگار گف برید از خونه یا خودمون رفتیم دقیقا نمیدونم اما باز میگفت مانتوت کوتاهه عوضش کن.
 
 
احمد عبادنژاد (مدیرتعبیرستان)
سلام
وقت شما هم بخیر
با توجه به این خواب شاید پدرتون یه مقدار عصبی بشه. بنابراین سعی کنید باهاشون مدارا کنید.

 
kosar97
(7 ساعت پیش) 06:27:13
سلام استاد وقتتون بخیر.خواب دیدم یکی از اقوامم که چند وقت پیش فوت شد،روی قبرش ایستاده، بهم گفت اینجا خیلی خیلی خوش میگذره.گفتم عمرت کوتاه بود.(نزدیک شصت سال)گفت اصلا مهم نیست.فقط ظاهر و لباسشون مربوط به داخل خانه بود و مشکی بود.
 
 
احمد عبادنژاد (مدیرتعبیرستان)
سلام
وقت شما هم بخیر
با توجه به این خواب به نظر میرسه که ان شاء الله به رستگاری رسیده و مورد رحمت الهی قرار گرفته.

 
مجتبی.پورحبیب
08:57 - 1401/09/12
خواب دیدم به همراه خانومم و فرزندم 4 ساله ام تو یه روستای کوهستانی هستیم
من و همسرم پسرم و تنها گذاشتیم و رفتیم جایی که یکی از آشناها تلفن زد بهم و گفت پسرت بیمارستانه و تصادف کرده. ما رفتیم بیمارستان دیدیم که پسرم فوت کرده و کفن پوشیده. به خانومم گفتم گریه نکن ناراحت نباش این امتحانه خداست
 
 
احمد عبادنژاد (مدیرتعبیرستان)
سلام
وقت بخیر
تعبیرش اینه که خیلی از مشکلات و گرفتاریهای زندگی به خاطر غفلت خود شماست و نباید خدا و تقدیر الهی رو مقصر بدونید!

 
هدانا
06:39 - 1401/09/12
سلام.صبح بخیر
دیشب خواب دیدم موهای سرم پرپشت شده و رنگش هم تغییر کرده و قهوه ای روشن شده بود، خیلی خیلی زیبا بود و داشتم موهامو بُرس میکشیدم.
 
 
احمد عبادنژاد (مدیرتعبیرستان)
سلام
صبح شما هم بخیر
کسی که در واقعیت مو نداشته باشه و توی خواب ببینه مو درآورده، نشونۀ اینه که احتمالاً بدهکار بشه.
در واقع با توجه به این که توی توضیحات تکمیلی گفتید بیکار هستید و موهای شما هم تا حدی ریخته، بنابراین اگه با همین وضع پیش برید ممکنه دچار بدهی و گرفتاری بشید. بنابراین لازمه که هر چه سریعتر دنبال یه کار باشید.

 
kosar97
06:14 - 1401/09/12
سلام علیکم وقتتون بخیر.خواب دیدم نصف خانه مان را به یک نفر فروخته ایم!همسرم داشت میرفت بیرون، مردی که خانه را خریده بود،کنار من روی تخت ما خوابیده بود!زن و بچه اش هم توی اتاق کناری بودند.پیش خودم فکر کردم به هرکسی هم میفروختیم خودش میامد خانه ما.حالا این آقا چرا نرفت اون اتاق بخوابد.چرا روی تخت ما خوابیده؟
 
 
احمد عبادنژاد (مدیرتعبیرستان)
سلام
وقت شما هم بخیر
با توجه به توضیحات تکمیلی ارائه شده از سوی شما این خواب مربوط به همون زنی هستش که توی مسجد نمیذاره جاش بشینید. 
همونطور که میدونیم در واقعیت ایشون حق نداره برای خودش جا تعیین کنه (چون مسجد متعلق همه اس).
بنابراین به نظر میرسه که این خواب میخواد بگه فقط زمانی میشه همچین ادعایی کرد  که مکان متعلق به خودمون باشه (البته منظورم این نیستش که برید سر جا باهاش دعوا کنید! .. منظورم اینه که خودتون شخصاً همچین عملکردی رو باور نداشته باشید).

 
گلدان
با سلام و وقت بخیر خواب دیدم همراه چند خانم که همه چادر پوشیده بودیم‌ و آنها را نمیشناختم از در حیاط یکی از اقواممون میاییم بیرون و انگار میخواستیم بریم‌ مدرسه .
 
 
احمد عبادنژاد (مدیرتعبیرستان)
سلام
وقت شما هم بخیر
تعبیرش اینه که برای بهتر شدن وضعتون تلاش میکنید.

 
هدانا
سلام. صبح بخیر
دیشب خواب دیدم دو نفر دارن روی یه سگ خیلی هار شرط بندی میکنن، باید یه نفر با سگ درگیر میشد و سگ رو شکست میداد، یکیشون با سگ درگیر شد و سگ قسمتای زیادی از بدنش رو زخمی کرد و منم یه گوشه وایساده بودم و نگاه میکردم، اون مرد زخمی دوباره بلند شد و می‌خواست ادامه بده، دور این مکان که وایساده بودیم یه چیزی شبیه به دیوار داشت، یه لحظه صدایی اومد و وقتی نگاه کردم دیدم دوتا خرس بسیار عظیم الجثه دستاشون رو بلند کردن و روی دیوار انداختن و دارن صدایی شبیه غرش شیر در میارن، اینقدر بزرگ بودن که سر و گردن اونها از دیوار بالاتر بود، میگفتم خوب که اینجا دیوار داره وگرنه تا الآن همه ما رو خورده بودن...
 
 
احمد عبادنژاد (مدیرتعبیرستان)
سلام
صبح شما هم بخیر
با توجه به توضیحات تکمیلی ارائه شده از سوی شما هم خرسها و هم سگها نماد و سمبول صاحبکار همین کارگاهی هستند که همه رو اخراج کردن.
با توجه به اون سگها بهتره که باهاشون درگیر نشید .. چون ضرر میکنید و با توجه به خرسها خدا رو شکر کنید که اخراجتون کردن .. چون ادامۀ کار میتونست خیلی براتون گرون تموم بشه و زندگیتون هدر بره.

 
شبخواب
سلام. مادرم خواب دیده هرکداممان سواراسب، به دنبال رمه شترخودم درکوهستان درحال چرابودیم.
من به مادرم می گویم شتری ازشترانمان دیروزمرده ودرلای جرزی پنهانش کردهام(درجواب مادرم که گفته لاشه شترراچه کردی) باهم می رویم لاشه راببینیم، متوجه می شویم شتران دیگرمان درحال خوردن لاشه همان شترهستند، مادرم ازمن سوال میکندچرااین کاررامی کننددرجواب من می گویم شتری که مرده چاق بوده پس بهترکه شترهای خودم گوشت وچربی ان رامی خورندوقوی می شوند. وقت خواب صبحگاهان بوده. ممنون ازتعبیرتون.
 
 
احمد عبادنژاد (مدیرتعبیرستان)
سلام
وقت بخیر
این خواب میخواسته به مادرتون بگه که نسبت به کمبودها و مشکلات زندگی راضی و قانع خواهید بود و سعی میکنید با اوضاع بسازید.

 

    

سوالهای متداول