تعبیر خواب ظرف نگهداری | تعبیرستان
ظرف نگهداریفهرست تعبیر خواب - حرف ظفهرست تعبیر خواب - حرف ظ
×
بستن

تعبیر خواب ظرف نگهداری

پس از مطالعۀ مطالب زیر اگر تعبیرخواب خودت را متوجه نشدی از من بپرس!

شاید امروزه بتوان تعبیرهای مربوط به خم (یا همان خمرۀ بزرگ) را در مورد بشکه نیز به کار برد یا بقیۀ ظروف دیگر که صرفاً جهت نگهداری از مواد مصرفی به کار می‌رود را نیز با استفاده از موضوعات زیر تعبیر کرد، که به طور کلی تعبیر این نوع از ظروف نگهداری، نشان‌دهندۀ یک شخصیت خاص می‌باشد.

فهرست این تعبیر:   خمره   خُم (خمرۀ بزرگ)   دبه روغن

  خمره

بعضی از تعبیرگران می‌گویند: تعبیر خمره، زن می‌باشد، و بعضی می‌گویند: تعبیرش زنی خدمتکار است، بعضی دیگر نیز می‌گویند: تعبیرش فرستادۀ قابل اعتمادی است که کالاهای مردم را به شهرهای دیگر می‌برد (تعبیرهای مختلف).
ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی خمرۀ شیشه‌ای در خانه داری، یـعـنـی زن خود را طلاق می‌دهی.
جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی خمره داری یا کسی به تو داده است، یـعـنـی به اندازه ارزش آن، زنی خدمتکار به دست می‌آوری یا بین تو و چنین کسی ارتباط و مصاحبت برقرار می‌شود و از او به تو سود و منفعت می‌رسد، ولی اگر ببینی خمره را از دست داده‌ای، تعبیرش بر عکس حالت قبلی می‌باشد.
تعبیرگری می‌گوید: تعبیر شیر در خمره، مال و اموال فراوان می‌باشد.

  خُم (خمرۀ بزرگ)

ابن سیرین می‌گوید: تعبیر خم، زنی است که از طرف او به خانه فائده می‌رسد (البته به اندازۀ بزرگی و کیفیت خم)، ‌‌‌‌‌ ولی کرمانی می‌گوید: تعبیرش «پادشاه» بزرگ، ریاست و یاران پادشاه می‌باشد.
خم سرکه: ابراهیم کرمانی می‌گوید: تعبیر خم سرکه مردی پرهیزکار و درست‌کردار می‌باشد.
خم سرکه و روغن: ابراهیم کرمانی می‌گوید: تعبیر خم سرکه و روغن مال و اموال فراوان می‌باشد.
خم عسل: ابراهیم کرمانی می‌گوید: تعبیر خم انگبین [عسل خالص و بدون موم]، مال و اموال حلال است.
خم نفت: ابراهیم کرمانی می‌گوید: تعبیر خم نفت مردی پست و چرکین و کثیف می‌باشد.
خم آب: ابراهیم کرمانی می‌گوید: تعبیر خم آب زنی ثروتمند می‌باشد. اگر ببینی در خانۀ تو خم پر آبی وجود دارد و تو هم از آن می‌خوری، یـعـنـی مال و اموال بسیاری به دست می‌آوری و در راه خوب و نیک هزینه می‌کنی.
خم شیرۀ انگور: جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی انگور را می‌فشاری و از آن شیره تهیه می‌کنی و در خم‌ها جمع می‌نمائی، یـعـنـی برای خودت مال و اموال فراوانی را به سبب پادشاه به دست می‌آوری.

  دبه روغن

ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی دبۀ روغن داری یا کسی به تو داده است، یـعـنـی بین تو و فردی امانت‌دار ارتباط و مصاحبتی دوستانه برقرار می‌شود و به اندازه کوچکی و بزرگی دبه از او خیر می‌بینی، ولی اگر دبه را کهنه و کثیف ببینی، یـعـنـی از آن مرد شر و ضرر و زیان به تو خواهد رسید (دفع بلا و گرفتاری).
اگر ببینی دبه روغن را از دست داده‌ای، یـعـنـی ارتباط و مصاحبت خود را با آن شخص قطع می‌کنی.
امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیرهای دبۀ روغن عبارتند از: 1- مرد امانت‌دار 2- زن 3- خدمتکار 4- قوام دین 5- تندرستی 6- عمر دراز 7- مال و نعمت 8- خیر و برکت 9- ارث و میراث از طرف زن‌ها.
تعبیر مرتبط :  روغن  


تعبیرهای مرتبط با موضوع اصلی:
ظروف  -  کوزه  -  خیک  -  مشک آب  -  قیف  -  آب  -  آشپزخانه   

سوالات مهم

چه خوابی دیدی؟

میتونی خیلی راحت خوابتو ارسال کنی تا (مدیر سایت) که تا حالا بیش از ده هزار خواب رو تعبیر کرده، خواب تو رو تعبیر کنه.
پیام عضو تعبیرستان:
سامسونگ
سلام آقایی ۳۴ ساله هستم ، همسرم دوماهه بارداره. دیشب خواب دیدم که روی آلت تناسلیم سوراخی ایجاد شده و موقع ادرار کردن، علاوه بر خروج ادرار از قسمت جلوی آلت ، از اون سوراخ ادرار و چرک و خون بیرون میاد تعبیرش چیه ، با تشکر ادامه پیام ...
 
پیام عضو تعبیرستان:
معصومههه
سلام من باردار هستم خواب دیدم یه بچه ی زیبارو بغل کردم لخت بود خیلی خوشگل بود از فامیلای شوهرخواهرم بود دوس داشتم بچم شبیه اون بشه من بچرو بردم بشورم بیارم از دستم افتاد سریع برداشتمش دیدم تبدیل به جنین کوچک و کامل شد تو دستم،دستم خونی شدومرد،خودمم از ترس داشتم تو دسشویی سقط میکردم خیلی ترسیده بودم ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
پیام عضو تعبیرستان:
نازنین.خلیل
سلام وقتتون بخیر - حدود ساعت بین ۶ تا ۶:۳۰ صبح خواب دیدم انگار خودم تو خونه قراره مهمونی بگیرم و هیچ تدارکی ندیدم به مادرم گفتم این مهمونا همه بچه کوچیکن و برم براشون چیپس و پفک بگیرم خیلی دوست دارن. ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
پیام عضو تعبیرستان:
لیلیرز
با عرض سلام و خسته نباشید - دیشب خواب دیدم برگشتم کشوری که قبلا زندگی میکردم که در محل کار قبلیم از من یه کاری خواسته بودن ، بعد دیدم همه جا گرد‌ و خاک و تاریک و غمگین بود ، من دنبال یک ماشین میگشتم که کاری روش انجام بدم ولی پیدا نمیکردم ولی همکار قدیمی را دیدم که خیلی به نظرم شیک پوشیده بود یک پیرهن شرابی رنگ و شلوار مشکی در حالیکه این آقا هم ۲ ساله که بازنشسته شده ، ایشون منو راهنمایی کرد وقت ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
پیام عضو تعبیرستان:
محمد.رضایی
سلام.ی خانمی از اقوام میگه خواب دیدم یک قاطر از دستم فرار کرده و افسارش در آمده ودر مزرعه کشاورزی دیگران اینور اونور میره ونمیتونم بگیرمش تعبیرشو لطف میکنید ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
تعداد خوابهای ارسالی: 11638