تعبیر خواب شیشه | تعبیرستان
شیشهفهرست تعبیر خواب - حرف شفهرست تعبیر خواب - حرف ش
×
بستن

تعبیر خواب شیشه

پس از مطالعۀ مطالب زیر اگر تعبیرخواب خودت را متوجه نشدی از من بپرس!

فهرست این تعبیر:   تعبیرهای کلی   محتوای شیشه   بدن شیشه‌ای   سایر موارد

  تعبیرهای کلی

حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: تعبیر شیشه، زن می‌باشد، ‌‌‌‌‌ ابن سیرین نیز می‌گوید: تعبیرش زن می‌باشد، ‌‌‌‌‌ بعضی از تعبیرگران نیز گفته‌اند: تعبیرش خدمتکار خانه است، ولی ثبات و پایداری ندارد (تعبیرهای مختلف).
ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی به تو شیشه داده‌اند، یـعـنـی با زنی فقیر ازدواج می‌کنی.
جابر مغربی می‌گوید: شیشه‌ساز و بلورساز تعبیرش صاحب و مالک می‌باشد، ‌‌‌‌‌ ولی بعضی از تعبیرگران گفته‌اند: تعبیرش کسی است که کارها و امور زنان را به انجام رسانده و دائماً با آن‌ها معاشرت می‌کند.

  محتوای شیشه

ابراهیم کرمانی می‌گوید: تعبیر کاسۀ شیشه‌ای جوهره و اصل زنان می‌باشد و تعبیر آب درون آن فرزندی است که در شکم دارند؛ اگر ببینی که کاسه شیشه‌ای شکسته و آب آن هم ریخته است، یـعـنـی زن تو از دنیا می‌رود، ولی فرزندت زنده می‌ماند، ولی اگر ببینی که آب کاسه شیشه‌ای ریخت و خالی شد، یـعـنـی فرزندت از دنیا می‌رود و زن تو زنده می‌ماند.
حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر ببینی از ظرف شیشه‌ای آب می‌خوری، یـعـنـی زن می‌گیری و مال و اموال بدست می‌آوری.
ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی در داخل شیشه روغن گل یا روغن بنفشه می‌باشد، یـعـنـی با زن ثروتمند و دینداری ازدواج می‌کنی.
حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر ببینی شربت در شیشه است و آن را به کسی می‌دهی، یـعـنـی برای کسی زن می‌گیری.
ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی شربت انار یا شربت 'به' در شیشه است و از آن می‌خوری، یـعـنـی مال و اموال زن را مصرف خواهی کرد.
جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی در شیشه چیز خوشبوئی است، یـعـنـی بیمار می‌شوی (دفع بلا و گرفتاری).
تعبیر مرتبط :  آب   

  بدن شیشه‌ای

ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی ساق پای تو از شیشه یا چوب می‌باشد، یـعـنـی عمر تو کوتاه خواهد بود. حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر ببینی پای تو شیشه‌ای می‌باشد، یـعـنـی عمر تو کوتاه می‌باشد (زیرا شیشه پایداری و استحکام ندارد).
جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی سر تو شیشه‌ای است، یـعـنـی هلاک می‌شوی.
ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی دندان‌های تو از شیشه یا سفال و یا چیزهایی مثل آن‌ها شده است [منظور چیزهای شکستنی می‌باشد]، یـعـنـی به زودی از دنیا خواهی رفت.
اگر ببینی بدنت از شیشه شده است، یـعـنـی به زودی از دنیا می‌روی (دفع بلا و گرفتاری).

  سایر موارد

جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی شیشۀ تو افتاده و شکسته است، یـعـنـی اگر زن داری او را طلاق می‌دهی ولی اگر زن نداری زنی از بستگان تو فوت می‌کند، ‌‌‌‌‌ ابن سیرین نیز می‌گوید: یـعـنـی زن تو خواهد مرد.
ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی شیشۀ سفیدی داری و نام تو روی آن نوشته شده است، یـعـنـی از نظر دینی و دنیوی بهره‌مند خواهی شد و به خواسته‌ات خواهی رسید.‌‌‌‌‌ اگر «پادشاه» هستی و ببینی بروی شیشه‌ای که گفته شد نام پادشاه نوشته شده است، یعنی از دنیا خواهی رفت، ولی اگر پادشاه نیستی یعنی به اندازۀ ارزش آن خیر و خوشی می‌بینی.تعبیرهای مرتبط با موضوع اصلی:
بلور  -  طلق  -  آیینه   

سوالات مهم

چه خوابی دیدی؟

میتونی خیلی راحت خوابتو ارسال کنی تا (مدیر سایت) که تا حالا بیش از ده هزار خواب رو تعبیر کرده، خواب تو رو تعبیر کنه.
پیام عضو تعبیرستان:
سامسونگ
سلام آقایی ۳۴ ساله هستم ، همسرم دوماهه بارداره. دیشب خواب دیدم که روی آلت تناسلیم سوراخی ایجاد شده و موقع ادرار کردن، علاوه بر خروج ادرار از قسمت جلوی آلت ، از اون سوراخ ادرار و چرک و خون بیرون میاد تعبیرش چیه ، با تشکر ادامه پیام ...
 
پیام عضو تعبیرستان:
معصومههه
سلام من باردار هستم خواب دیدم یه بچه ی زیبارو بغل کردم لخت بود خیلی خوشگل بود از فامیلای شوهرخواهرم بود دوس داشتم بچم شبیه اون بشه من بچرو بردم بشورم بیارم از دستم افتاد سریع برداشتمش دیدم تبدیل به جنین کوچک و کامل شد تو دستم،دستم خونی شدومرد،خودمم از ترس داشتم تو دسشویی سقط میکردم خیلی ترسیده بودم ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
پیام عضو تعبیرستان:
نازنین.خلیل
سلام وقتتون بخیر - حدود ساعت بین ۶ تا ۶:۳۰ صبح خواب دیدم انگار خودم تو خونه قراره مهمونی بگیرم و هیچ تدارکی ندیدم به مادرم گفتم این مهمونا همه بچه کوچیکن و برم براشون چیپس و پفک بگیرم خیلی دوست دارن. ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
پیام عضو تعبیرستان:
لیلیرز
با عرض سلام و خسته نباشید - دیشب خواب دیدم برگشتم کشوری که قبلا زندگی میکردم که در محل کار قبلیم از من یه کاری خواسته بودن ، بعد دیدم همه جا گرد‌ و خاک و تاریک و غمگین بود ، من دنبال یک ماشین میگشتم که کاری روش انجام بدم ولی پیدا نمیکردم ولی همکار قدیمی را دیدم که خیلی به نظرم شیک پوشیده بود یک پیرهن شرابی رنگ و شلوار مشکی در حالیکه این آقا هم ۲ ساله که بازنشسته شده ، ایشون منو راهنمایی کرد وقت ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
پیام عضو تعبیرستان:
محمد.رضایی
سلام.ی خانمی از اقوام میگه خواب دیدم یک قاطر از دستم فرار کرده و افسارش در آمده ودر مزرعه کشاورزی دیگران اینور اونور میره ونمیتونم بگیرمش تعبیرشو لطف میکنید ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
تعداد خوابهای ارسالی: 11638