تعبیر خواب دهان | تعبیرستان
دهانفهرست تعبیر خواب - حرف دفهرست تعبیر خواب - حرف د
×
بستن

تعبیر خواب دهان

پس از مطالعۀ مطالب زیر اگر تعبیرخواب خودت را متوجه نشدی از من بپرس!

فهرست این تعبیر: بسته شدن دهان دهان خوب و بد خروج چیزی از دهان سایر موارد

بسته شدن دهان
ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی دهان تو محکم بسته شده است، یـعـنـی هلاک می‌شوی، یا اینکه به سختی بیمار می‌شوی، و یا به زودی از دنیا خواهی رفت (دفع بلا و گرفتاری).
اسماعیل بن اشعث می‌گوید: اگر ببینی کسی که او نمی‌شناسی دهان تو را "مهر و موم" کرده است (دهان تو را بسته است)، یـعـنـی در میان مردم رسوا می‌شوی، همانطور که در قرآن کریم آمده: الْیَوْمَ نَخْتِمُ عَلَى اَفْوَاهِهِمْ... _ امروز مهر بر دهانشان می‌زنیم... (یس-65).
تعبیر مرتبط :   لال  
دهان خوب و بد
ابراهیم کرمانی می‌گوید: ‌اگر ببینی دهان تو خوب و نیکو می‌باشد، یـعـنـی حرف‌های خوب و نیکو میشنوی. اسماعیل بن اشعث می‌گوید: اگر ببینی دهان تو بوی خوب می‌دهد، یـعـنـی مردم تو را تحسین می‌کنند. ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی دندان‌هایت بوی خوبی می‌دهند، یـعـنـی بستگانت تو را تحسین می‌کنند.
اگر ببینی دهانت کج، شُل و یا زشت می‌باشد، یـعـنـی حرف‌های زشت و بی‌فایده میشنوی. اسماعیل بن اشعث می‌گوید: اگر ببینی دهانت بوی بدی می‌دهد، یـعـنـی مردم از تو بد می‌گویند. ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی دندان‌هایت بوی بدی می‌دهند، یـعـنـی بستگانت پشت سر تو غیبت و بدگوئی می‌کنند.
خروج چیزی از دهان
چرک و کثیفی: اسماعیل بن اشعث می‌گوید: اگر ببینی از دهانت چرک و کثیفی بیرون آمده است، یـعـنـی به خاطر آنکه بر سر مردم منت می‌گذاری کار و نیکی تو باطل می‌شود. اگر ببینی از دهانت چرک و کثیفی بیرون می‌اندازی و مردم از تو فرار می‌کنند، یـعـنـی شاعر می‌شوی و در شعرهایت به مردم بد و ناسزا می‌گویی .
کرم و حشره: اسماعیل بن اشعث می‌گوید: اگر ببینی از دهانت کرم یا حشره‌ای بیرون آمده است، یـعـنـی یکی از زنانت را در اثر مرگ یا طلاق از دست می‌دهی.
مار: جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی از سوراخ و مجرای دهان تو ماری بیرون آمده است، یـعـنـی فرزندت دشمن تو می‌شود.
ماهی: جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی از دهان تو ماهی بیرون آمده است، یـعـنـی دروغ‌های زیادی خواهی گفت.
آتش: امام صادق (ع) می‌فرمایند: اگر ببینی از دهانت آتش بیرون می‌آید، یـعـنـی تهمت و بهتان و حرف‌های دروغ خواهی گفت.
مروارید: ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی از دهان تو رشته‌ای از مروارید بیرون آمده است [منظور گردنبند یا دستبند و... که از مروارید می‌باشد بیرون آمده است]، یـعـنـی سخن علم و حکمت می‌گویی. جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی از دهان تو مروارید بیرون آمده است، یـعـنـی سخن تو مورد پسند همه بزرگان قرار می‌گیرد.
گوهر: ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی از قلب تو گوهری وارد دهانت شده است و تو هم آن را از دهانت بیرون انداخته‌ای، یـعـنـی کافر می‌شوی،‌‌‌‌‌ ولی اگر ببینی آن گوهر را دوباره برداشتی و در دهان گذاشتی و بلعیدی و قورت دادی، یـعـنـی دوباره مسلمان خواهی شد.
خون: ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی از دهانت خون بیرون می‌آید، یـعـنـی کسی با تو از روی دشمنی بحث و جدل و بگومگو می‌کند، ‌‌‌‌‌ و اگر شلوارت با آن خون‌آلوده شده است، آن بحث و جدل از جهت زن‌ها می‌باشد. ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی از چانه‌ات خون جاری شده است، یـعـنـی به اندازه خونی که رفته از طرف بزرگتر فامیل دچار ضرر و زیان می‌شوی، ‌‌‌‌‌ بعضی از تعبیرگران نیز گفته‌اند: در کسب و کار خودت دچار اشکال و لطمه و نقص می‌شوی. ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی استفراغ کرده‌ای و خون بالا آوردی، یـعـنـی دچار ضرر و زیان می‌شوی. ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی خلط خون‌آلود بیرون انداخته‌ای، یـعـنـی دچار مقداری کاهش و ضرر و زیان مالی می‌شوی. اگر ببینی از بیخ و بُن دندانت خون بیرون آمده است، یـعـنـی بستگانت باعث اندوه و ناراحتی تو می‌شوند.
سایر موارد
ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی گوشت دهانت افتاده است، یـعـنـی دچار ضرر و زیان می‌شوی.
اگر ببینی کسی «آلت مردی»

منظور از "آلت مردی"، آلت تناسلی جنس مذکر (کیر) می‌باشد.
تو را در دهان خودش قرار داده و می‌مکد، یـعـنـی به آن شخص سود و منفعت می‌رسانی.
ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی روی چشم و دهان و گوش تو گیاه درآمده است تعبیرش فوق‌العاده خوب است.
اگر ببینی داخل دهان (کام) تو درد می‌کند و ورم کرده است، یـعـنـی منکر حق کسی می‌شوی. اگر ببینی دهانت درد می‌کند، یـعـنـی غم و اندوه بسیاری خواهی خورد (دفع بلا و گرفتاری).
اگر ببینی دهان تو ضعیف شده است، یـعـنـی رزق و روزی بر تو تنگ می‌شود و در مضیقه و کمبود قرار می‌گیری.
اگر ببینی دهانت خیلی گشاد شده است، به طوری که غذاهای زیادی در آن جا می‌شود، یـعـنـی به اندازه آن نعمت و روزی به دست می‌آوری.
امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیرهای دهان عبارتند از: 1- خانه 2- خزانه 3- گشایش و حل مشکل کارها 4- مال 5- خواسته و حاجت 6- «وزیر»

به طور کلی منظور از وزیر کسی است که معاون شخص بزرگی می‌باشد که این شخص حتی می‌تواند خود وزیر باشد.
7- دربان.
دو تا لفظه که شیاطین رو دور میکنه (علی اکبر رائفی پور)
اشخاصی که در کلیپها مشاهده می کنید تعبیرگر خواب نیستند

چه خوابی دیدی؟

میتونی خیلی راحت خوابت رو توی فرم پایین بنویسی و ارسال کنی تا (مدیر سایت) که تا حالا بیش از نه هزار خواب رو تعبیر کرده، خواب تو رو تعبیر کنه .
البته قبل از این کار باید عضو سایت بشی. عضویت هم کار خاصی نداره و ظرف یک دقیقه انجام میشه.. فقط کافیه یه اسم و یه رمز عبور انتخاب کنی.. ایمیل و شماره همراه رو هم اگه دوست داشتی ثبت کن. به طور کلی عضویت رایگان هستش منتها پاسخهای ویژه هزینه مختصری داره.
کد امنیتی شکل بالا در کادر زیر درج شود

برای مشاهده و استفاده از فرم می بایست جاوااسکریپت بر روی مرورگر شما فعال باشد.

 
پیام عضو تعبیرستان:
negin1369
(19 ساعت پیش) 05:26:55
سلام مادرم ساعت ٥ صبح از خواب بيدار شد وگفت خواب ديده ك تو هيئتي بودن و اونجا نذري ميدادن مادرم به اون خانوم گفت ك ميشه به من ي چيز خوب بدي من نياز دارم اون خانوم هم بهشون يك سرويس طلا دادن و گفتن ك خيلي با ارزشه - خواهش ميكنم تعبير و بهم زود بگيد ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
پیام عضو تعبیرستان:
narman
(21 ساعت پیش) 03:37:21
سلام،وقت بخیر،من قبلا یه دختری دوست داشتم باهم به تفاهم نرسیدیم وهیچ رابطه ای هم نداشتیم وهیچ علاقه ای بهش ندارم..خواب دیدم  مادرش نشسته پیشم وضع مالیشون خراب شده داره واسه من حرف میزنه تشکروسپاس فراوان بابت تعبیرای عالی شما ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
پیام عضو تعبیرستان:
rozniloo
01:48 - 99/03/06
سلام وقت بخیر من خواب دیدم مادر مادر بزرگم که فوت شده اند تو خونه ما بودند و در خواب به عنوان شخص زنده بودند تقریبا سرحال بودند و اینکه موهای بلند داشتند که در حال شانه زدن آنها بودند( حال و احوالش خوب بود) بعد با خانواده ام که یادمه چند نفر بودند دقیق نمی دونم چه کسی بود ولی فقط خواهر بزرگم یاد هست و همین مادر مادر بزرگم وارد ی باغ شدیم ی سفینه فضایی در آسمان دیدیم که سریع دراز کش روی زمین شدی ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
پیام عضو تعبیرستان:
nima..........
00:51 - 99/03/06
من امروز بعد از ظهر خواب دیدم که توی خونه هستم افراد خانواده باهم رابطه خوبی ندارند و همچنین لامپ های خونه نور خیلی کمی از خودشون تولید می کردن . لطفا سریع تر جواب بدید ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
پیام عضو تعبیرستان:
معصومه.رحیمی
00:15 - 99/03/06
سلام مادرم یه ماه هست فوت کرده خواب دیدم اومده توخوابم لب بالایش سیاه و کبود ووقتی بهش گفتم مامان تومُردی گریه کرد چندباردیگه هم خواب دیدم که میگفتم مامان تومردی فقط اروم گریه میکنه هیچی نمیگه ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
تعداد سوالات ارسالی: 9640
    

بیشتر بدانید!
تعبیرها و اشتباه‌ها
نویسنده:
تاریخ ارسال: 1393/11/27
همۀ ما در طول شب یا روز خواب‌هایی می‌بینیم که ممکن است درست و صادق بوده و معنایی را در خود داشته باشند یا اینکه بی‌معنا باشند.
علت خواب‌های بی‌معنا چیزهایی مثل ضعف یا پرخوری قبل از خواب و یا صدای محیط زمان خواب و یا حتی می‌تواند نتیجه تلقین شیطان باشد و فقط پیامبران و معصومین (علیهم السلام) هستند که تمام خواب‌هایشان درست و صادق بوده و حسابشان جدا است. حضرت امام صادق (علیه السلام) به مفضل که از ادامه مطلب...
تعبیر با کتاب
نویسنده:
تاریخ ارسال: 1394/02/25
در این مقاله می‌خواهم در مورد این بنویسم که هر کسی می‌تواند بعضی از خواب‌ها را با کتاب تعبیر خواب، تعبیر کند. بنابراین اجازه دهید ابتدا تعریفی کلی و خلاصه از نحوۀ تعبیر خواب ارائه کنم.
خواب‌هایی که ما می‌بینیم یا می‌خواهند معنایی را به ما بفهمانند و یا خیر؛ حالا چرا بعضی از خواب‌ها می‌خواهند معنایی را بفهمانند ولی بعضی خیر؟... چون این سوال بحث دیگری است نمی‌خواهم دربارۀ آن صحبت کنم.
خود این خواب‌های بامعنا نیز اکثراً به صورت مثال ادامه مطلب...
مبارزه با فراموشی خواب
نویسنده:
تاریخ ارسال: 1394/11/19
تحقیقات نشان داده است که همۀ افراد در طی خواب خودشان رویا می‌بینند (به جز در برخی بیماری‌های شدید روانی)، منتها خیلی‌ها آن‌ها را فراموش کرده و فکر می‌کنند که اصلاً رویایی ندیده‌اند. هر چند خیلی از این رویاها ممکن است جزء رویاهای بدون تعبیر باشند ولی به هر حال رویا بوده‌اند.
حال سوال این است که چطور خواب خود را فراموش نکنیم؟ چطور صحنه‌های خواب را خوب و روشن به یاد آوریم؟ برای رسیدن به این هدف راه‌های زیادی وجود ادامه مطلب...
دفع بلا با صدقه
نویسنده:
تاریخ ارسال: 1395/01/10
احادیث و روایات و همچنین تجربیات بسیاری وجود دارد که خداوند متعال با صدقه قضا و قدر را تغییر می‌دهد. به عبارتی دیگر با صدقه می‌توان به خواست خدا از وقوع بلایا و حوادث جلوگیری کرد. زیرا خود خداوند قضا و قدر را معین کرده و فقط خود او می‌تواند آن را تغییر دهد (که یکی از عواملی که فرموده قضا و قدر را به خاطر آن تغییر می‌دهد همین صدقه دادن است). البته این یکی از آثار صدقه می‌باشد. ادامه مطلب...
رسیدن تعبیر به دیگری
نویسنده:
تاریخ ارسال: 1395/03/01
این نکته را به خاطر داشته باشید که تعبیر خواب شما ممکن است به همان کسی که در خواب دیده‌اید نرسد و به شخص دیگری مربوط شود. در واقع تعبیر خواب شما کیلومترها با آن شخصی که در خواب دیده‌اید فاصله داشته باشد! تجربۀ خودم من از خواب‌هایم این بوده که در موارد خیلی خیلی خیلی کمی تعبیر خواب به همان افرادی رسیده که در خواب دیده‌ام (به طوریکه در اکثر موارد فقط یک درصد احتمال می دهم که تعبیر ادامه مطلب...
دفع بلا و گرفتاری
نویسنده:
تاریخ ارسال: 1395/06/26
بعضی از خواب‌ها آینده را پیشگویی کرده و می‌گویند که بلا و مصیبت و گرفتاری در پیش است و یا اینکه عمل زشت یا گناهی را مرتکب خواهیم شد. اگر این خواب‌ها درست و اصطلاحاً صادقه باشند، در واقع از مقدرات الهی می‌گویند و چیزهایی که پیش‌بینی آن شده حتماً به وقوع می‌پیوندند.
ولی خداوند راه‌هایی را تعیین کرده که نگذارید آن بلایا به وقوع بپیوندند و در واقع مقدرات خدا تغییر کند. در اصل خود خدا مقدرات را بوجود آورده ادامه مطلب...
چشم برزخی شیخ جعفر
اشخاصی که در کلیپها مشاهده می کنید تعبیرگر خواب نیستند