تعبیر خواب جوی آب | تعبیرستان
جوی آبفهرست تعبیر خواب - حرف جفهرست تعبیر خواب - حرف ج
×
بستن

تعبیر خواب جوی آب

پس از مطالعۀ مطالب زیر اگر تعبیرخواب خودت را متوجه نشدی از من بپرس!

فهرست این تعبیر: تعبیرهای کلی خوردن آب جوی در جوی آب سایر موارد

تعبیرهای کلی
ابن سیرین می‌گوید: تعبیر جوی آب، وکیلی است که نزدیک و مقرب می‌شود، ‌‌‌‌‌و هر جا جوی آب ببینی تعبیرش وکیل آن ناحیه می‌باشد و جوی آب را با هر کیفیتی ببینی، به وکیل برمی‌گردد، ‌‌‌‌‌ جابر نیز می‌گوید: تعبیرش مرد بزرگ و با شوکت و با منفعت می‌باشد.
ابن سیرین می‌گوید: اگر جوی آب صاف و روانی ببینی، یـعـنـی مقرب می‌شوی و کار تو رو به راه خواهد شد، ولی اگر تیره باشد، یـعـنـی کار تو دچار بی‌نظمی و آشفتگی و تباهی خواهد شد.
خوردن آب جوی
ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی از جوی گوارا و پاکیزه‌ای آب می‌خوری، یـعـنـی به خوبی و خوشی زندگی می‌کنی. اگر در مسافرت یا در جای غریب و بیگانه‌ای باشی و در خواب ببینی از جوی نا آشنایی آب زلالی می‌خوری، یـعـنـی به کار نا آشنایی مشغول می‌شوی، و همچنین عمر طولانی به دست می‌آوری و به مقدار آبی که خورده‌ای، سود و منفعت کسب می‌کنی، ولی اگر ببینی تلخ و شور و ناگوارا می‌باشد، یـعـنـی زندگانی و معیشت تو تلخ و ناگوارا خواهد بود (دفع بلا و گرفتاری).
تعبیر مرتبط :   خوردن آب  
در جوی آب
ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی روی تختی نشسته‌ای که بروی آب شناور و روان است، یـعـنـی بخت و اقبال به تو رو می‌کند و در دو جهان به سعادت و کامیابی و بهره‌مندی می‌رسی ، همانطور که در قرآن کریم آمده: ... تَجْرِی مِن تَحْتِهَا الاَنْهَارُ لَهُمْ فِیهَا مَا یَشَآؤُونَ... _ ... (به بهشتهای جاوید داخل شوند که) جوی‌ها در [زیر] آن روان است و در آنجا هر چه خواهند دارند... (نحل-32).
اگر ببینی داخل جوی صاف و زلالی نشسته‌ای، یـعـنـی از غم و غصه نجات پیدا می‌کنی، و یا اگر بیمار هستی بهبود پیدا می‌کنی، یا چنانچه بدهکار باشی قرضت را پرداخت خواهی کرد، و اگر در مسافرت باشی به زودی بازمی‌گردی .
سایر موارد
جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی از آب جوی برمی‌داری، یـعـنـی به اندازه آن از مرد بزرگ و با شوکتی مال و اموال به دست می‌آوری.
ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی باران شدیدی می‌بارد، به طوری که جوی‌های زیادی از آن جاری شده، ولی به تو صدمه‌ای نرسیده است، یـعـنـی «پادشاه»

اصلاً این فکر را دور بریز که منظور از پادشاه فقط کسی است که تاجی بر سر دارد و روی تخت باشکوهی نشسته، زیرا در اینجا منظور از پادشاه، شخصی است که دارای بالاترین مقام ریاست و حکومت در جائی بوده و بر اوضاع تسلط دارد، بنابراین ممکن است تعبیر مربوط به تصمیم‌گیرنده و بزرگ یک خانه یا رئیس و مدیر یک کارگاه یا حاکم یک شهر و یا حتی شخص اول مملکت باشد.
خشم و غضب می‌کند، ولی شر او را از خودت دفع می‌کنی .
خرج کردن انگلستان برای مداحی (آقای رائفی پور)
اشخاصی که در کلیپها مشاهده می کنید تعبیرگر خواب نیستند

چه خوابی دیدی؟

میتونی خیلی راحت خوابت رو توی فرم پایین بنویسی و ارسال کنی تا (مدیر سایت) که تا حالا بیش از هفت هزار خواب رو تعبیر کرده، خواب تو رو تعبیر کنه .
کد امنیتی شکل بالا در کادر زیر درج شود

برای مشاهده و استفاده از فرم می بایست جاوااسکریپت بر روی مرورگر شما فعال باشد.

 
پیام عضو تعبیرستان:
farham
( 25 دقیقه پیش) 04:35:22
سلام - من خواب وحشتناکی دیدم - خواب دیدم تو ماشینمون هستیم با همسر و بچم،یهو یه حشره ی گنده اندازه یه موش زیر پای ماست هی میومد سمت ما من مینداختمش پایین هی به شوهرم گفتم بزن کنار بایست اما نیستاد من رفتم عقب ماشین ک از شرش راحت بشم،رفتم عقب تا برگشتم ک بچم ک ده ماهشه بگیرم از جلو دیدم حشره وارد دهنش شده و انقد ترسیدم هرچی دست مینداختم تو دهن بچه ک بگیرمش موفق نشدم و از وحشت بیدار شدم الانم خوابم ادامه پیام ...
 
پیام عضو تعبیرستان:
hasenat
( 31 دقیقه پیش) 04:29:09
سلام. خواب دیدم با یک دختر دیگر خانه یی یک کسی است میرم به اون دختر که باهام رفته یه چیزی میده که اون کاملآ از حال میره و من بالای اون شخص شک میکنم و باهاش درگیر میشم‌خیلی کتک میزنم اش از موهاش گرفته خیلی سر شو میکوبم به زمین و مبایل اش را که در ان بعضی نام ها و شماره ها است به حیث ثبوت گرفته از خانه با همون دختر که باهام‌بود فرار میکنم شخصی دیکری که نفر همون کس اس میاد و میگه من میرسونم تون و او ادامه پیام ...
 
پیام عضو تعبیرستان:
ماه_پیشونی
(1 ساعت پیش) 03:25:23
باسلام،من خواب دیدم ۱دفعه رو به اسمون‌نگاه کردم دیدم ۲تاابر سفید هر لحظه به شکل های مختلف اسم‌حضرت محمد(ص)تغیر شکل میدن ومن متحیر نگاشون می کردم. (ناگفته نماند منتظر نتیجه آزمون استخدامیم هستم .ایا به این موضوع ربط دارد؟؟؟؟؟) ادامه پیام ...
 
پیام عضو تعبیرستان:
گل_مریم
(2 ساعت پیش) 02:52:48
سلام و عرض ادب - - خواب دیدم عضو گروه سرودی هستم که همه لباس های آبی آسمونی داریم. من یک شال آبی سرم بود که اونو تکوندم و دیدم توی شالم دو تا تسبیح بود بسیار زیبا که دانه هاش شبیه دانه های انار بود و شکل هر دو تسبیح نوشته بود محمد - لطفا بفرمایید چه تعبیری داره؟ - مخصوصا تسبیح به نام محمد رو نمیدونم تعبیرش چیه ادامه پیام ...
 
پیام عضو تعبیرستان:
سعید.لاوانی.چوبینی
(4 ساعت پیش) 00:45:03
سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما من خواب دیدم که با خانواده دایی م و خانواده خودمون سر یه سفره هستیم میخوایم غذا بخوریم بعد زن دایی م غذا زرشک پلو با مرغ درست کرده بود و به همه مقداری زرشک با برنج زعفرانی داد ولی به من کمترداد ادامه پیام ...
 
تعداد سوالات ارسالی: 8364
    

بیشتر بدانید!
تعبیر با تقویم
نویسنده:
تاریخ ارسال: 1393/11/19
روایتی از قول امام جعفر صادق (علیه السلام) هست که می‌فرمایند مثلاً اگر در روز یا شب اول ماه قمری خوابی را ببینید تعبیر ندارد و صحیح نیست، یا اگر  در دوم و سوم ماه خوابی را ببینید تعبیرش برعکس می‌شود و به همین ترتیب تمام روزهای ماه را فرموده‌اند و این روایت تا حدودی هم شایع شده و گسترش پیدا کرده است.
دقت کنید که چیز کمی نیست!... یعنی شما که دیشب خوابی را دیده‌اید با دانستن تاریخ دیشب، می‌توانید ادامه مطلب...
تعبیرها و اشتباه‌ها
نویسنده:
تاریخ ارسال: 1393/11/27
همۀ ما در طول شب یا روز خواب‌هایی می‌بینیم که ممکن است درست و صادق بوده و معنایی را در خود داشته باشند یا اینکه بی‌معنا باشند.
علت خواب‌های بی‌معنا چیزهایی مثل ضعف یا پرخوری قبل از خواب و یا صدای محیط زمان خواب و یا حتی می‌تواند نتیجه تلقین شیطان باشد و فقط پیامبران و معصومین (علیهم السلام) هستند که تمام خواب‌هایشان درست و صادق بوده و حسابشان جدا است. حضرت امام صادق (علیه السلام) به مفضل که از ادامه مطلب...
تعبیر با کتاب
نویسنده:
تاریخ ارسال: 1394/02/25
در این مقاله می‌خواهم در مورد این بنویسم که هر کسی می‌تواند بعضی از خواب‌ها را با کتاب تعبیر خواب، تعبیر کند. بنابراین اجازه دهید ابتدا تعریفی کلی و خلاصه از نحوۀ تعبیر خواب ارائه کنم.
خواب‌هایی که ما می‌بینیم یا می‌خواهند معنایی را به ما بفهمانند و یا خیر؛ حالا چرا بعضی از خواب‌ها می‌خواهند معنایی را بفهمانند ولی بعضی خیر؟... چون این سوال بحث دیگری است نمی‌خواهم دربارۀ آن صحبت کنم.
خود این خواب‌های بامعنا نیز اکثراً به صورت مثال ادامه مطلب...
مبارزه با فراموشی خواب
نویسنده:
تاریخ ارسال: 1394/11/19
تحقیقات نشان داده است که همۀ افراد در طی خواب خودشان رویا می‌بینند (به جز در برخی بیماری‌های شدید روانی)، منتها خیلی‌ها آن‌ها را فراموش کرده و فکر می‌کنند که اصلاً رویایی ندیده‌اند. هر چند خیلی از این رویاها ممکن است جزء رویاهای بدون تعبیر باشند ولی به هر حال رویا بوده‌اند.
حال سوال این است که چطور خواب خود را فراموش نکنیم؟ چطور صحنه‌های خواب را خوب و روشن به یاد آوریم؟ برای رسیدن به این هدف راه‌های زیادی وجود ادامه مطلب...
دفع بلا با صدقه
نویسنده:
تاریخ ارسال: 1395/01/10
احادیث و روایات و همچنین تجربیات بسیاری وجود دارد که خداوند متعال با صدقه قضا و قدر را تغییر می‌دهد. به عبارتی دیگر با صدقه می‌توان به خواست خدا از وقوع بلایا و حوادث جلوگیری کرد. زیرا خود خداوند قضا و قدر را معین کرده و فقط خود او می‌تواند آن را تغییر دهد (که یکی از عواملی که فرموده قضا و قدر را به خاطر آن تغییر می‌دهد همین صدقه دادن است). البته این یکی از آثار صدقه می‌باشد. ادامه مطلب...
رسیدن تعبیر به دیگری
نویسنده:
تاریخ ارسال: 1395/03/01
این نکته را به خاطر داشته باشید که تعبیر خواب شما ممکن است به همان کسی که در خواب دیده‌اید نرسد و به شخص دیگری مربوط شود. در واقع تعبیر خواب شما کیلومترها با آن شخصی که در خواب دیده‌اید فاصله داشته باشد! تجربۀ خودم من از خواب‌هایم این بوده که در موارد خیلی خیلی خیلی کمی تعبیر خواب به همان افرادی رسیده که در خواب دیده‌ام (به طوریکه در اکثر موارد فقط یک درصد احتمال می دهم که تعبیر ادامه مطلب...
دفع بلا و گرفتاری
نویسنده:
تاریخ ارسال: 1395/06/26
بعضی از خواب‌ها آینده را پیشگویی کرده و می‌گویند که بلا و مصیبت و گرفتاری در پیش است و یا اینکه عمل زشت یا گناهی را مرتکب خواهیم شد. اگر این خواب‌ها درست و اصطلاحاً صادقه باشند، در واقع از مقدرات الهی می‌گویند و چیزهایی که پیش‌بینی آن شده حتماً به وقوع می‌پیوندند.
ولی خداوند راه‌هایی را تعیین کرده که نگذارید آن بلایا به وقوع بپیوندند و در واقع مقدرات خدا تغییر کند. در اصل خود خدا مقدرات را بوجود آورده ادامه مطلب...
نسیه فروشها تو قیامت (استاد حسین انصاریان)
اشخاصی که در کلیپها مشاهده می کنید تعبیرگر خواب نیستند
  10 : 20  
  10 : 20