تعبیر خواب باد رها کردن | تعبیرستان
باد رها کردنفهرست تعبیر خواب - حرف بفهرست تعبیر خواب - حرف ب
×
بستن

تعبیر خواب باد رها کردن

پس از مطالعۀ مطالب زیر اگر تعبیرخواب خودت را متوجه نشدی از من بپرس!
ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی بادی رها کرده‌ای که هم صدا دارد و هم بوی بدی می‌دهد، یـعـنـی کاری می‌کنی که باعث سرزنش و ملامت و بدگوئی مردم می‌شود، ‌‌‌‌‌ ولی اگر فقط صدا دارد و بوی بدی نمی‌دهد، یـعـنـی آن کار را رها می‌کنی طوریکه خیر تو هم در این است که دیگر آن را انجام نمی‌دهی .
اگر ببینی عمداً باد رها کرده‌ای و مردم خندیدند و تو هم خجالت کشیده‌ای، یـعـنـی از کاری که بیهوده می‌باشد و واقعاً کار نیست معاش و مایحتاج زندگانی تو فراهم می‌شود. امام صادق (ع) می‌فرمایند: اگر ببینی عمداً باد رها می‌کنی، یـعـنـی اعتقادات مذهبی تو بد و نادرست می‌باشد.
ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی در بین جمعی باد رها کرده‌ای، طوریکه که همه صدای آن را شنیدند، یـعـنـی حرف زشتی می‌زنی که مردم تو را مسخره می‌کنند و در بین آن‌ها خوار و رسوا می‌شوی، ‌‌‌‌‌ ولی اگر ببینی باد نرم رها کرده‌ای و مردم صدای آنرا نشنیده‌اند، تعبیرش بر خلاف حالت قبلی است، اگر این خواب را مرد هندو ببیند، یـعـنـی شاد و با نشاط می‌شود.
ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی پس از وضو گرفتن، «حدثی»

منظور از حدث، خروج ادرار، مدفوع، باد شکم و یا احتلام و جنب شدن و حائض شدن و آمیزش و همچنین خواب کامل و یا چیزهای از بین برنده عقل که باعث باطل شدن وضو و طهارت می‌شود.
باعث شد که وضوی تو باطل بشود، یـعـنـی در کسب و کار خودت عاجز و ناتوان می‌شوی، ولی اگر ببینی دوباره وضو گرفتی و نماز خواندی اما نماز را به طور کامل تمام نکردی، یـعـنـی به زودی از دنیا می‌روی، ولی اگر ببینی بعد از آن وضو اصلاً نماز نخواندی تعبیرش بهتر است.
امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیرهای باد رها کردن عبارتند از: 1- حرف زشت 2- بدگوئی 3- کاری سرزنش‌آور 4- رسوا شدن (تعبیرهای مختلف)

تعبیرهای مختلفی که برای یک خواب وجود دارند به معنای این نیستند که یک تعبیر درست و بقیه غلط می‌باشند، بلکه ممکن است برای شخصی یک تعبیر درست باشد و برای شخصی دیگر تعبیری دیگر، یا برای یک شخص در یک زمان و شرایط یک تعبیر صحیح باشد و در زمان و شرایط دیگر تعبیری دیگر صحیح باشد، یا چند تعبیر یا حتی تمامی تعبیرها اتفاق بی‌افتد. به طور کلی یک راه برای اینکه بفهمی کدام تعبیر مربوط به خواب تو می‌شود این است که بررسی کنی کدامیک از تعبیرها شباهت و تطابق بیشتری با رویدادها و افکار و کارها و ... که تا به حال اتفاق افتاده‌اند دارند.
.
خاطره ای از سقوط هواپیما (حجت الاسلام داستانپور)
اشخاصی که در کلیپها مشاهده می کنید تعبیرگر خواب نیستند

چه خوابی دیدی؟

میتونی خیلی راحت خوابت رو توی فرم پایین بنویسی و ارسال کنی تا (مدیر سایت) که تا حالا بیش از هفت هزار خواب رو تعبیر کرده، خواب تو رو تعبیر کنه .
البته قبل از این کار باید عضو سایت بشی. عضویت هم کار خاصی نداره و ظرف یک دقیقه انجام میشه.. فقط کافیه یه اسم و یه رمز عبور انتخاب کنی.. ایمیل و شماره همراه رو هم اگه دوست داشتی ثبت کن. به طور کلی عضویت رایگان هستش منتها پاسخهای ویژه هزینه مختصری داره.
کد امنیتی شکل بالا در کادر زیر درج شود

برای مشاهده و استفاده از فرم می بایست جاوااسکریپت بر روی مرورگر شما فعال باشد.

 
پیام عضو تعبیرستان:
ماندگار
(2 ساعت پیش) 02:39:19
سلام شبتون بخیر من هفته ی پیش جمعه شب یعنی همین موقع خواب دیدم که چندتا یاکریم که انگار از قبل میشناختمشون توی حیاط در رفت و آمد هستند اول میگم چرا نمیان همینجا لونه کنن؟اینا که منو میشناسن،بعد یکم میگذره میبینم اتفاقا لونه کردن سه تا بچه ی بزرگ هم دارن هرکدوم اندازه یه کبوتر بودن ادامه پیام ...
 
پیام عضو تعبیرستان:
rashti
(3 ساعت پیش) 02:24:38
سلام علیکم.وقتتون بخیر.دیشب خواب دیدم رفتم محلی که قبل از خونه ای که پدرم الان ساکنن ساکن بودند،با اتوبوس و مقداری هم از مرکز شهر فاصله داشت.داخل خانه ای شدم و یک خانم با چادر سفید اگه درست یادم باشه گلدار اونجا بود.بعد سوار اتوبوس شدم.اتوبوس منتظر مسافر بود. ادامه پیام ...
 
پیام عضو تعبیرستان:
سمرقندی
(4 ساعت پیش) 01:04:01
سلام، من خواب دیدم که ایستادم و در حال خواندن کتابی علمی هستم که از روبرو کاروان فیل وارد شد، مردم شروع کردن به خواندن سرودی درباره امیرالمؤمنین علی علیه الصلوة و السلام و در کتابی که دستم بود شیوه پرواز نوشته شده بود که گویا از علم حضرت علی گرفته شده بود به استقبال فیل‌ها رفتم و در کنار اونها در ارتفاع خیلی نزدیک به زمین پرواز بدون پر و بال با دستهای خودم پرواز میکردم. مردم هم آمدند و پرواز کردند ادامه پیام ...
 
پیام عضو تعبیرستان:
افسانه_زارع
02:12 - 98/04/28
سلام خسته نباشید - من متاهل و بدون بچه هستم. توی خواب میبینم ابستن شدم و بعد نوزادم به دنیا اومد اما نوزاد رو گم میکنم. تعبیرش چیه؟ ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
پیام عضو تعبیرستان:
فرنوش12
02:12 - 98/04/28
با سلام و وقت بخیر خدمت شما - خواب دیدم با مادرم سر قبر مادربزرگم هستیم که ده ساله فوت شده، علاوه بر اینکه شکل و شمایل قبرستان عوض و شیک شده بود، مکان قبر مادربزرگ هم تغییر کرده بود، سر قبر که نشستیم برای فاتحه وقتی بلند شدم، یه پیراهن مادربزرگم که بنظر میرسید همون موقع تو قبرستان بهم داده بود رو تنم دیدم یه پیراهن بلند سفید گلدار(هرچند که هیچ وقت زمانی که زنده بودن بجز رنگ تیره لباسی استفاده نمیک ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
تعداد سوالات ارسالی: 8206
    

بیشتر بدانید!
تعبیر با تقویم
نویسنده:
تاریخ ارسال: 1393/11/19
روایتی از قول امام جعفر صادق (علیه السلام) هست که می‌فرمایند مثلاً اگر در روز یا شب اول ماه قمری خوابی را ببینید تعبیر ندارد و صحیح نیست، یا اگر  در دوم و سوم ماه خوابی را ببینید تعبیرش برعکس می‌شود و به همین ترتیب تمام روزهای ماه را فرموده‌اند و این روایت تا حدودی هم شایع شده و گسترش پیدا کرده است.
دقت کنید که چیز کمی نیست!... یعنی شما که دیشب خوابی را دیده‌اید با دانستن تاریخ دیشب، می‌توانید ادامه مطلب...
تعبیرها و اشتباه‌ها
نویسنده:
تاریخ ارسال: 1393/11/27
همۀ ما در طول شب یا روز خواب‌هایی می‌بینیم که ممکن است درست و صادق بوده و معنایی را در خود داشته باشند یا اینکه بی‌معنا باشند.
علت خواب‌های بی‌معنا چیزهایی مثل ضعف یا پرخوری قبل از خواب و یا صدای محیط زمان خواب و یا حتی می‌تواند نتیجه تلقین شیطان باشد و فقط پیامبران و معصومین (علیهم السلام) هستند که تمام خواب‌هایشان درست و صادق بوده و حسابشان جدا است. حضرت امام صادق (علیه السلام) به مفضل که از ادامه مطلب...
تعبیر با کتاب
نویسنده:
تاریخ ارسال: 1394/02/25
در این مقاله می‌خواهم در مورد این بنویسم که هر کسی می‌تواند بعضی از خواب‌ها را با کتاب تعبیر خواب، تعبیر کند. بنابراین اجازه دهید ابتدا تعریفی کلی و خلاصه از نحوۀ تعبیر خواب ارائه کنم.
خواب‌هایی که ما می‌بینیم یا می‌خواهند معنایی را به ما بفهمانند و یا خیر؛ حالا چرا بعضی از خواب‌ها می‌خواهند معنایی را بفهمانند ولی بعضی خیر؟... چون این سوال بحث دیگری است نمی‌خواهم دربارۀ آن صحبت کنم.
خود این خواب‌های بامعنا نیز اکثراً به صورت مثال ادامه مطلب...
مبارزه با فراموشی خواب
نویسنده:
تاریخ ارسال: 1394/11/19
تحقیقات نشان داده است که همۀ افراد در طی خواب خودشان رویا می‌بینند (به جز در برخی بیماری‌های شدید روانی)، منتها خیلی‌ها آن‌ها را فراموش کرده و فکر می‌کنند که اصلاً رویایی ندیده‌اند. هر چند خیلی از این رویاها ممکن است جزء رویاهای بدون تعبیر باشند ولی به هر حال رویا بوده‌اند.
حال سوال این است که چطور خواب خود را فراموش نکنیم؟ چطور صحنه‌های خواب را خوب و روشن به یاد آوریم؟ برای رسیدن به این هدف راه‌های زیادی وجود ادامه مطلب...
دفع بلا با صدقه
نویسنده:
تاریخ ارسال: 1395/01/10
احادیث و روایات و همچنین تجربیات بسیاری وجود دارد که خداوند متعال با صدقه قضا و قدر را تغییر می‌دهد. به عبارتی دیگر با صدقه می‌توان به خواست خدا از وقوع بلایا و حوادث جلوگیری کرد. زیرا خود خداوند قضا و قدر را معین کرده و فقط خود او می‌تواند آن را تغییر دهد (که یکی از عواملی که فرموده قضا و قدر را به خاطر آن تغییر می‌دهد همین صدقه دادن است). البته این یکی از آثار صدقه می‌باشد. ادامه مطلب...
رسیدن تعبیر به دیگری
نویسنده:
تاریخ ارسال: 1395/03/01
این نکته را به خاطر داشته باشید که تعبیر خواب شما ممکن است به همان کسی که در خواب دیده‌اید نرسد و به شخص دیگری مربوط شود. در واقع تعبیر خواب شما کیلومترها با آن شخصی که در خواب دیده‌اید فاصله داشته باشد! تجربۀ خودم من از خواب‌هایم این بوده که در موارد خیلی خیلی خیلی کمی تعبیر خواب به همان افرادی رسیده که در خواب دیده‌ام (به طوریکه در اکثر موارد فقط یک درصد احتمال می دهم که تعبیر ادامه مطلب...
دفع بلا و گرفتاری
نویسنده:
تاریخ ارسال: 1395/06/26
بعضی از خواب‌ها آینده را پیشگویی کرده و می‌گویند که بلا و مصیبت و گرفتاری در پیش است و یا اینکه عمل زشت یا گناهی را مرتکب خواهیم شد. اگر این خواب‌ها درست و اصطلاحاً صادقه باشند، در واقع از مقدرات الهی می‌گویند و چیزهایی که پیش‌بینی آن شده حتماً به وقوع می‌پیوندند.
ولی خداوند راه‌هایی را تعیین کرده که نگذارید آن بلایا به وقوع بپیوندند و در واقع مقدرات خدا تغییر کند. در اصل خود خدا مقدرات را بوجود آورده ادامه مطلب...
بادکش مناطق گوش و حنجره (دکتر میرغضنفری)
اشخاصی که در کلیپها مشاهده می کنید تعبیرگر خواب نیستند