نخستین تجربه | تعبیرستان
نخستین تجربهورزشیدانستنیها
×
بستن

نخستین تجربه

فهرست این مقاله:●  نتیجه مساوی ●  ایرانی ها تهاجمی تر از آلمان ●  یك بازی دوستانه با دختران زیر 19 سال ●  استارت مسابقات برون مرزی زده شد ●  ناظر فیفا: شروع خیلی خوب برای ایران ●  تمرین ناكافی، نامرتب و كمبود زمین چمن

  نتیجه مساوی

تیم ملی فوتبال ایران در نخستین بازی رفت خود در مقابل تیم برلین در نیمه نخست به دلیل شتاب زدگی، فرصت های خوبی را از دست داد و دفاع ایران نیز به دلیل اینكه در تجربه اول بین المللی خود قرار گرفته بود، دچار اشتباه شد و دو بار دروازه اش توسط تیم برلین گشوده شد. اما تیم ملی فوتبال بانوان ایران در نیمه دوم با یك بازی تهاجمی و حفظ توپ و زمین خوب توانست فرصت های از دست رفته را جبران كند و در دقایق 65 و 85 نیمه دوم دو گل به تیم آلمان بزند.
گل های تیم برلین را در دقیقه 15 لوسیامت و دقیقه 27 سنا آل. آگا زدند و گل های ایران را در دقیقه 65 كتایون خسرویار و دقیقه 85 نیلوفر اردلان به بار نشاندند.
گفتنی است ناظر فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) نیز این بازی را از نزدیك دنبال كرد. كریستینا راموس از فیلیپین نظارت این بازی ها را از طرف فیفا برعهده داشت.از دیگر نكات این بازی، اخراج كتایون تفضیلی به دلیل دریافت 2 كارت زرد در اواخر بازی بود كه وی به این دلیل از بازی اخراج شد و تیم ایران مجبور شد بازی خود را 10 نفره به پایان برساند.
در این دیدار كه در نوع خود بعد از انقلاب اسلامی ایران، از آن به عنوان نخستین بازی رسمی تداركاتی فوتبال بانوان ایران یاد می شود، نیروهای پلیس زن امنیت آن را برعهده داشتند.

  ایرانی ها تهاجمی تر از آلمان

فریبا پرتوی، ناظر ایرانی بازی ایران - آلمان می گوید: ادامه مطلب...

تاریخ ارسال: 1390/01/11


نظر شما چیست؟

کد امنیتی شکل بالا در کادر زیر درج شود

برای مشاهده و استفاده از فرم می بایست جاوااسکریپت بر روی مرورگر شما فعال باشد.

 
راحتی در دنیا نیست (مرحوم آیت الله تهرانی)
اشخاصی که در کلیپها مشاهده می کنید تعبیرگر خواب نیستند
  10 : 20  
  10 : 20