تعبیر خواب غرق شدن | تعبیرستان
غرق شدنفهرست تعبیر خواب - حرف غفهرست تعبیر خواب - حرف غ
×
بستن

تعبیر خواب غرق شدن

پس از مطالعۀ مطالب زیر اگر تعبیرخواب خودت را متوجه نشدی از من بپرس!

فهرست این تعبیر:   غرق شدن در چیزهای مختلف   غرق شدن اموال   سایر موارد

  غرق شدن در چیزهای مختلف

گِل: ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی بین گِل‌ها غرق شده‌ای، یـعـنـی در اثر بلا و گرفتاری درمانده می‌شوی (دفع بلا و گرفتاری).
شراب: ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی در بین شراب غرق شده‌ای، یـعـنـی گرفتار فتنه می‌شوی، ‌‌‌‌‌ تعبیرگری نیز گفته است: در اثر خصومت و دشمنی به هلاکت می‌رسی.
مدفوع: جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی در جاده یا خانه بین مدفوع غرق شده‌ای، یـعـنـی «پادشاه» باعث غم و اندوه تو می‌شود.
چشمۀ جیوه: ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی در چشمۀ جیوه غرق شده‌ای، یـعـنـی زن‌ها تو را جادو می‌کنند.
دریا: ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی در دریا غرق شده و مردی، یـعـنـی پادشاه تو را هلاک می‌کند، ابراهیم کرمانی نیز می‌گوید: اگر ببینی در دریا شنا کردی و نتوانستی خودت را به کناری برسانی و مردی، یـعـنـی به دست دشمنان هلاک می‌شوی. تعبیرگری می‌گوید: اگر ببینی در آب دریا غرق شدی و جسد تو بعد از مردن بروی آب آمده است، یـعـنـی غرق در حرص و طمع کارهای دنیوی خواهی بود، ‌‌‌‌‌ولی اگر ببینی در دریا غرق شدی و زنده بیرون آمدی، یـعـنـی از کارهای دنیوی خلاص می‌شوی.
رودخانه: ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی در رودخانه‌ای غرق شده‌ای که آب آن تیره می‌باشد و ته آن لجن جمع شده است، یـعـنـی تا زمانی که زنده هستی گرفتار غم و اندوه خواهی بود.
تعبیرهای مرتبط :  رفتن در رود   - در دریا   

  غرق شدن اموال

جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی کشتی تو به ته دریا رفته است، یـعـنـی از «پادشاه» قوت و نیروی تمام و کمالی به دست می‌آوری.
اسماعیل بن اشعث می‌گوید: اگر ببینی آب رودخانه زمین تو را غرق کرده و کشت تو را از بین برده است، یـعـنـی از پادشاه در امان می‌مانی و از او ایمن می‌شوی.
جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی حیوان چهارپا یا چیزی که متعلق به تو می‌باشد غرق شده است، یـعـنـی در کاری درمانده و ناتوان می‌شوی، ولی سرانجام خلاص خواهی شد.
تعبیرهای مرتبط :  سیل  -  نابودی باغ   - تخریب سیل رود   

  سایر موارد

تعبیرگری می‌گوید: اگر ببینی تمساح تو را به سوی آب کشیده و غرق کرده است، یـعـنـی در آب غرق می‌شوی، ‌‌‌‌‌ کرمانی نیز می‌گوید: اگر ببینی تمساح تو را در آب فرو برده است، یـعـنـی ماهی تو را هلاک می‌کند (دفع بلا و گرفتاری).
تعبیرگری می‌گوید: اگر ببینی هنگام شنا کردن در آب صافی غرق شده‌ای، یـعـنـی غرق در عزت دنیوی می‌شوی. جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی هنگام شنا کردن در آب غرق شده‌ای و مرده‌ای، یـعـنـی در شغل و کار دنیا غرق می‌شوی.
امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیرهای غرق شدن عبارتند از: 1- مال و اموال فراوان 2- بخت و اقبال در کارها 3- ارتباط و مصاحبت با مردمی که اعتقادات مذهبی بد و نادرستی دارند 4- سود و منفعت.تعبیرهای مرتبط با موضوع اصلی:
شنا کردن  -  غواصی  -  فرو رفتن در آب   - در جوی آب   

سوالات مهم

چه خوابی دیدی؟

میتونی خیلی راحت خوابتو ارسال کنی تا (مدیر سایت) که تا حالا بیش از ده هزار خواب رو تعبیر کرده، خواب تو رو تعبیر کنه.
پیام عضو تعبیرستان:
مادرفرزندان
سلام دیشب خواب دیدم می‌خوام از یک در کوتاه رد بشم اما نمیشه تنگ بود ...درهای زیادی کنار ساحل رو به دریا بودن همه را سر زدم اما همه ی درها بسته بودن ادامه پیام ...
 
پیام عضو تعبیرستان:
سامسونگ
سلام آقایی ۳۴ ساله هستم ، همسرم دوماهه بارداره. دیشب خواب دیدم که روی آلت تناسلیم سوراخی ایجاد شده و موقع ادرار کردن، علاوه بر خروج ادرار از قسمت جلوی آلت ، از اون سوراخ ادرار و چرک و خون بیرون میاد تعبیرش چیه ، با تشکر ادامه پیام ...
 
پیام عضو تعبیرستان:
معصومههه
سلام من باردار هستم خواب دیدم یه بچه ی زیبارو بغل کردم لخت بود خیلی خوشگل بود از فامیلای شوهرخواهرم بود دوس داشتم بچم شبیه اون بشه من بچرو بردم بشورم بیارم از دستم افتاد سریع برداشتمش دیدم تبدیل به جنین کوچک و کامل شد تو دستم،دستم خونی شدومرد،خودمم از ترس داشتم تو دسشویی سقط میکردم خیلی ترسیده بودم ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
پیام عضو تعبیرستان:
نازنین.خلیل
سلام وقتتون بخیر - حدود ساعت بین ۶ تا ۶:۳۰ صبح خواب دیدم انگار خودم تو خونه قراره مهمونی بگیرم و هیچ تدارکی ندیدم به مادرم گفتم این مهمونا همه بچه کوچیکن و برم براشون چیپس و پفک بگیرم خیلی دوست دارن. ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
پیام عضو تعبیرستان:
لیلیرز
با عرض سلام و خسته نباشید - دیشب خواب دیدم برگشتم کشوری که قبلا زندگی میکردم که در محل کار قبلیم از من یه کاری خواسته بودن ، بعد دیدم همه جا گرد‌ و خاک و تاریک و غمگین بود ، من دنبال یک ماشین میگشتم که کاری روش انجام بدم ولی پیدا نمیکردم ولی همکار قدیمی را دیدم که خیلی به نظرم شیک پوشیده بود یک پیرهن شرابی رنگ و شلوار مشکی در حالیکه این آقا هم ۲ ساله که بازنشسته شده ، ایشون منو راهنمایی کرد وقت ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
تعداد خوابهای ارسالی: 11639