تعبیر خواب مسافرت | تعبیرستان
مسافرتفهرست تعبیر خواب - حرف مفهرست تعبیر خواب - حرف م
×
بستن

تعبیر خواب مسافرت

پس از مطالعۀ مطالب زیر اگر تعبیرخواب خودت را متوجه نشدی از من بپرس!
ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی مکانی که به آن سفر کرده‌ای بهتر از مکان قبلی تو می‌باشد، یـعـنـی حال و روز تو بهتر می‌شود، ولی اگر بدتر باشد، تعبیرش بر خلاف حالت قبلی است.
ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی سفر کردی ولی نمی‌دانی به کدام مقصد می‌روی، یـعـنـی از زن خودت جدا می‌شوی و یا اینکه خانه خودت را عوض می‌کنی، ابن سیرین نیز می‌گوید: اگر ببینی از شهر و دیار خودت بیرون می‌روی ولی نمی‌دانی کجا!، تعبیرش این است که بیچاره و درمانده می‌شوی و اگر زن و فرزندخودت را هم می‌بری، یـعـنـی همگی خوار و درمانده می‌شوید (همچنین می‌توانید به تعبیر گم شدن مراجعه کنید).
ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی مسافر تو از سفر برگشته است، یـعـنـی کار بسته و گره خورده تو باز می‌شود و گشایش می‌یابد، ولی اگر ببینی دوباره به سفر دیگری می‌رود یـعـنـی خبر او دیرتر به تو می‌رسد. جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی مسافر تو سواره از سفر برگشته است، یـعـنـی با مال و نعمت برمی‌گردد.
ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی در حالت سواره با کاروان می‌روی و اسباب و وسائل کاملی داری، یـعـنـی نعمت کاملی به دست می‌آوری، ابن سیرین نیز می‌گوید: اگر ببینی در حالت سواره با کاروان می‌روی، یـعـنـی به خواستۀ خودت خواهی رسید، ولی اگر ببینی در حالت پیاده و با وضعیت فقر و بینوائی با کاروان حرکت می‌کنی، یـعـنـی به خواستۀ خودت نمی‌رسی.
جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی با وسائل کامل و به طور مجهز به مسافرت رفته‌ای، یـعـنـی حال و روز و یا کار تو خوب و نیکو می‌شود، ولی اگر مجهز نبودی تعبیرش بر خلاف حالت قبلی می‌باشد (دفع بلا و گرفتاری).
ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی برای بدرقه و وداع عده‌ای مسافر رفته‌ای، یا عده‌ای برای بدرقه تو آمده‌اند، یـعـنـی حال و روز تو دگرگون شده ولی بعداً دوباره خوب و درست خواهد شد.تعبیرهای مرتبط با موضوع اصلی:
شهر  -  راه  -  کاروان و قافله  -  چادر (خیمه)  -  خرگاه  -  گردون  -  کِشتی  -  پرواز  -  حج   

سوالات مهم

کسایی که فقط برا شام میاند هیئت (استاد محسن قرائتی)
اشخاصی که در کلیپها مشاهده می کنید تعبیرگر خواب نیستند

چه خوابی دیدی؟

میتونی خیلی راحت خوابت رو توی فرم پایین بنویسی و ارسال کنی تا (مدیر سایت) که تا حالا بیش از ده هزار خواب رو تعبیر کرده، خواب تو رو تعبیر کنه .
البته قبل از این کار باید عضو سایت بشی. عضویت هم کار خاصی نداره و ظرف یک دقیقه انجام میشه.. فقط کافیه یه اسم و یه رمز عبور انتخاب کنی.. ایمیل و شماره همراه رو هم اگه دوست داشتی ثبت کن. به طور کلی عضویت رایگان هستش منتها پاسخهای ویژه هزینه مختصری داره.

برای مشاهده و استفاده از فرم می بایست جاوااسکریپت بر روی مرورگر شما فعال باشد.

 
پیام عضو تعبیرستان:
نیلوفر.آبی
(2 ساعت پیش) 01:13:00
سلام و شب بخیر خواب دیدم من و داداشم تو یه اتاق بودیم و داداشم داشت خودش رو ختنه میکرد،منم پشتم بهش بود و بهش گفتم زودتر کارت رو تموم کن و اونم میخواست با نخ بخیه بزنه و وقتی نگاش کردم خونی شده بود محل ختنه ش. خودم تعجب کردم از دیدن این خواب،ممنون میشم تعبیرش رو بگین. ادامه پیام ...
 
پیام عضو تعبیرستان:
مارکو
(2 ساعت پیش) 00:54:39
سلام خسته نباشی .خواب دیدم یه پرنده سبز رنگ دارم که پرواز میکنه رو شونه من نشست که دست رو سرش کشیدم و دیدم که سرش پرهای قرمز خوشرنگ‌داشت رفت رو لامپ اتاقم واونجا بود انگار اونجا خونه اش بود مادرم و برادرم هم اومدن اتاقم و نگاش کردن تو اتاق پرواز میکرد باز برمیگشت کنار چراغ میموند.تعبیرش چیه؟ ادامه پیام ...
 
پیام عضو تعبیرستان:
مسعود2020
(3 ساعت پیش) 00:11:22
سلام. من یبار هفته پیش یبار این هفته خواب دیدم دارم خودارضایی میکنم که وسطش از خواب پریدم. حس بد و چندش اوری دارم از این خواب.میشه تعبیر بفرمایید ادامه پیام ...
 
پیام عضو تعبیرستان:
0707354
(18 ساعت پیش) 09:22:20
سلام آقای عباد نژاد، خسته نباشید - دیشب نزدیک صبح خواب دیدم که توی روستامون خیلی ها فکر میکردن که شوهراشون مرده و این روح اونهاست که گاهی میبینن و میاد کنار دریا و جلوی چشم خانوماشون ماهی میگرفتن برای زن و بچشون،خانواده اونها (کسانی که فکر میکردن مردن و روح شدن)هم با دیدن روح ها گریه میکردن. اما من میدونستم که اونها زنده ان و با یک بچه کوچیک دویدم سمت اونها و پشت سر ما بقیه هم اومدن پیش شو هرانشون ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
پیام عضو تعبیرستان:
سیدمهدی.طباطبایی
(20 ساعت پیش) 07:31:59
باسلام . دیشب خواب حضرت آیت بهجت رحمت اله علیه را دیدم . درمسجدی جمع شده بودیم ایشان به اتفاق مقام معظم رهبری وارد شدند نزدیک من که شدن من به یک باره به احترام ازجا بلند شدند و آقای بهجت فرمودند که بشینم و نیازی نیست بلند شوم من اسرار کردم که بلند شوم دراین لحظه بود که مقام معظم رهبری به ایشان فرمود این بنده خدا ازسادات و از ذریه حضرت زهرا (س) است . ایشان مرا درآغوش گرفتندوبوسیدند . ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
تعداد خوابهای ارسالی: 10499
    
عرفان حلقه چیه؟
اشخاصی که در کلیپها مشاهده می کنید تعبیرگر خواب نیستند