تعبیر خواب زمین | تعبیرستان
زمینفهرست تعبیر خواب - حرف زفهرست تعبیر خواب - حرف ز
×
بستن

تعبیر خواب زمین

پس از مطالعۀ مطالب زیر اگر تعبیرخواب خودت را متوجه نشدی از من بپرس!

فهرست این تعبیر:   تعبیر کلی   زمین خوب و بزرگ   فرو رفتن زمین   سایر موارد

  تعبیر کلی

حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: تعبیر زمین، زن می‌باشد.

  زمین خوب و بزرگ

حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر ببینی زمین بزرگ و دیوارکشی شده‌ای داری که خاکش پاک و پاکیزه و مرغوب است، یـعـنـی زنان خوب و باحیایی خواهی داشت، طوریکه دربین زن‌ها دارای فضل و برتری و منزلت و جاه خواهند بود،‌‌‌‌‌ و اگر ببینی آن زمین طوری بزرگ شده است که انتهایش معلوم نمی‌شد، تعبیرش این است که با زنی ازدواج می‌کنی و از آن زن به نعمت و وسائل و احتیاجات دنیا خواهی رسید، ‌‌‌‌‌ یا اگر ببینی در آن زمینی که گفته شد، سبزه و گیاهان نا آشنایی درآمده و می‌دانستی که برای تو می‌باشند، یـعـنـی آن زن مسلمان می‌باشد (زیرا تعبیر سبزه دین اسلام است).
تعبیرهای مرتبط :  آبادانی و خرابی  -  سبزه‌زار   

  فرو رفتن زمین

ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی بدون آنکه چاه یا گودالی وجود داشته باشد در زمین ناپدید شدی، یـعـنـی هلاک و نابود می‌شوی (دفع بلا و گرفتاری). اگر ببینی زمین تو را فرو برده است، یـعـنـی دچار غم و مصیبت می‌شوی و مال و اموال تو به خاطر زن، تلف می‌شود. ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر «پادشاه» در خواب ببیند در زمین فرو رفته است، یـعـنـی پادشاهی دیگری باعث افزایش احترام و منزلت او می‌شود.
امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیر زلزله و حنف و فرو رفتن زمین، دچار شدن به رنج و سختی و گرفتاری و بلای خیلی بزرگ از طرف «پادشاه» و یا دچار شدن به قحط و بیماری می‌باشد، همانطور که در قرآن کریم آمده: فَخَسَفْنَا بِهِ وَبِدَارِهِ الْاَرْضَ... _ پس ما او و خانه‌اش را در زمین فرو بردیم... (قصص- 81). ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی زلزلۀ ضعیفی اتفاق افتاده و یک طرف زمین فرو رفته ولی طرف دیگر به حال خود باقی مانده است، یـعـنـی پادشاهی وارد آن محل می‌شود و مردم آن را عذاب کرده و اموالشان را غارت می‌کند.
تعبیر مرتبط :  زلزله   

  سایر موارد

جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی زمین، خودش را گسترده و بزرگتر کرده است، یـعـنـی عمر صاحب زمین طولانی می‌شود.
اسماعیل بن اشعث می‌گوید: اگر ببینی در بین زمینی سرگشته و حیران شده‌ای و در آنجا از زمین گل درآمده بود، یـعـنـی با زن پرهیزکار و دینداری ازدواج می‌کنی و از او صاحب فرزند خواهی شد.
جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی زمین را می‌پیمایی، یـعـنـی به مسافرت می‌روی.
ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی زمین سوراخ شده است، یـعـنـی کسی از راز تو باخبر می‌شود.
جابر مغربی می‌گوید: اگر ببینی زمین با تو حرف می‌زند و به تو مژدۀ خیر و خوبی می‌دهد، یـعـنـی در دین و دنیا خیر و خوبی زیادی می‌کنی طوری که مردم از آن شگفت زده می‌شوند و بعد از وفاتت از تو یاد می‌کنند، ‌‌‌‌‌ ولی اگر نفهمیدی که زمین چه می‌گوید یـعـنـی کارهای خیری انجام می‌دهی که کسی انجام نمی‌دهد.
امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیرهای زمین عبارتند از: 1- زن 2- دنیا 3- مال 4- حکومت و فرمانروائی (تعبیرهای مختلف).تعبیرهای مرتبط با موضوع اصلی:
خاک  -  تنگی  -  فراخی  -  راه  -  صحرا  -  بیابان  -  ریگ  -  چشمه  -  گرد و خاک   

سوالات مهم

چرا بعضیها نفهم هستن؟ (آقای رائفی پور)
اشخاصی که در کلیپها مشاهده می کنید تعبیرگر خواب نیستند

چه خوابی دیدی؟

میتونی خیلی راحت خوابت رو توی فرم پایین بنویسی و ارسال کنی تا (مدیر سایت) که تا حالا بیش از ده هزار خواب رو تعبیر کرده، خواب تو رو تعبیر کنه .
البته قبل از این کار باید عضو سایت بشی. عضویت هم کار خاصی نداره و ظرف یک دقیقه انجام میشه.. فقط کافیه یه اسم و یه رمز عبور انتخاب کنی.. ایمیل و شماره همراه رو هم اگه دوست داشتی ثبت کن. به طور کلی عضویت رایگان هستش منتها پاسخهای ویژه هزینه مختصری داره.

برای مشاهده و استفاده از فرم می بایست جاوااسکریپت بر روی مرورگر شما فعال باشد.

 
پیام عضو تعبیرستان:
نیلوفر.آبی
(2 ساعت پیش) 01:13:00
سلام و شب بخیر خواب دیدم من و داداشم تو یه اتاق بودیم و داداشم داشت خودش رو ختنه میکرد،منم پشتم بهش بود و بهش گفتم زودتر کارت رو تموم کن و اونم میخواست با نخ بخیه بزنه و وقتی نگاش کردم خونی شده بود محل ختنه ش. خودم تعجب کردم از دیدن این خواب،ممنون میشم تعبیرش رو بگین. ادامه پیام ...
 
پیام عضو تعبیرستان:
مارکو
(3 ساعت پیش) 00:54:39
سلام خسته نباشی .خواب دیدم یه پرنده سبز رنگ دارم که پرواز میکنه رو شونه من نشست که دست رو سرش کشیدم و دیدم که سرش پرهای قرمز خوشرنگ‌داشت رفت رو لامپ اتاقم واونجا بود انگار اونجا خونه اش بود مادرم و برادرم هم اومدن اتاقم و نگاش کردن تو اتاق پرواز میکرد باز برمیگشت کنار چراغ میموند.تعبیرش چیه؟ ادامه پیام ...
 
پیام عضو تعبیرستان:
مسعود2020
(3 ساعت پیش) 00:11:22
سلام. من یبار هفته پیش یبار این هفته خواب دیدم دارم خودارضایی میکنم که وسطش از خواب پریدم. حس بد و چندش اوری دارم از این خواب.میشه تعبیر بفرمایید ادامه پیام ...
 
پیام عضو تعبیرستان:
0707354
(18 ساعت پیش) 09:22:20
سلام آقای عباد نژاد، خسته نباشید - دیشب نزدیک صبح خواب دیدم که توی روستامون خیلی ها فکر میکردن که شوهراشون مرده و این روح اونهاست که گاهی میبینن و میاد کنار دریا و جلوی چشم خانوماشون ماهی میگرفتن برای زن و بچشون،خانواده اونها (کسانی که فکر میکردن مردن و روح شدن)هم با دیدن روح ها گریه میکردن. اما من میدونستم که اونها زنده ان و با یک بچه کوچیک دویدم سمت اونها و پشت سر ما بقیه هم اومدن پیش شو هرانشون ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
پیام عضو تعبیرستان:
سیدمهدی.طباطبایی
(20 ساعت پیش) 07:31:59
باسلام . دیشب خواب حضرت آیت بهجت رحمت اله علیه را دیدم . درمسجدی جمع شده بودیم ایشان به اتفاق مقام معظم رهبری وارد شدند نزدیک من که شدن من به یک باره به احترام ازجا بلند شدند و آقای بهجت فرمودند که بشینم و نیازی نیست بلند شوم من اسرار کردم که بلند شوم دراین لحظه بود که مقام معظم رهبری به ایشان فرمود این بنده خدا ازسادات و از ذریه حضرت زهرا (س) است . ایشان مرا درآغوش گرفتندوبوسیدند . ادامه پیام ...
1 پاسخ
 
تعداد خوابهای ارسالی: 10499
    
یهود و تراریخته (استاد حسن عباسی)
اشخاصی که در کلیپها مشاهده می کنید تعبیرگر خواب نیستند